1. Chwilówki online >
  2. 6000 zł darmowej pożyczki w Szybkiej gotówce

6000 zł darmowej pożyczki w Szybkiej gotówce

fajna oferta w sumie
2017-09-27 08:00:25
Orientujecie się czy jest to prawdziwa oferta? Rzeczywiscie można tam dostać ponad 6000 zł darmowej pożyczki? Bo szczerze powiedziawszy nie chce mi się w coś takiego wierzyć . Jakie mają wymagania aby dostać te pieniadze? I na jaki czas dają pożyczkę?
2017-09-28 08:06
Tak z ciekawości zajrzałem sobie do ich oferty, bo również z taką wysoką kwotą pierwszej pozyczki sie nie spotkałem. I wydaje się,ze firma rzeczywiście udziela własnie takich wysokich kwot pożyczek. Podejrzewam,że będą wymagali przedstawienia zaświadczenia o dochodach. No i pieniądze trzeba będzie oddać do 30 dni od pożyczenia. Szkoda,że nie udzielają takiej wysokiej pozyczki na pól roku albo dłużej 😉
2017-10-11 07:38
Za krótki czas na spłatę pożyczki.Jakby było to pół roku to byłoby to coś , a tak to wcale nie jest taka dobra opcja w sumie 😉 No i trzeba mieć dduuuuuże zarobki aby dostać maksymalną kwotę.
2018-02-13 12:37
Tak z ciekawosci sobie zerknęłam bo oferta wydawała mi sie niemożliwa. W koncu firmy daja maksymalnie 2000 zł darmowej pożyczki ale na ich stronie jest pokazane,że niby jest to prawda. Bawie się suwakiem i okazuje sie,że teoretycznie rzeczywiście mozna tam pozyczyć 6000 zł na okres 30 dni i to za darmo. Jednak ciekawa jestem jak ma sie rzeczywistość do tego co napisali i czy rzeczywiście tak własnie jest. Może ktoś z Was dostał taką dużą kwotę darmowej pozyczki?
2018-02-16 08:16
Ja dostalem. Ale dla mnie mega minusem jest to,ze trzeba po miesiącu spłacić. Ostatecznie spłaciłem ale było trudno ( pożyczyłem kase od rodziny). Przeliczyłem sobie jakie były koszta pożyczki jakbym nie spłacił i troche mnie to przeraziło. Myślę, że taka pożyczka za darmo 6000 zł na miesiac to niezły myk ze strony firmy. Muszą nieźle zarabiać na tych którym zapomni sie tego spłacić.
2018-02-19 08:00
Ja składałam ale dali mi tylko 2000 zł. Jak dla mnie to jedynie zachęta dla klientów.
2018-04-13 12:13
Oczywiście, że tak. Mysle,że w niektórych przypadkach można faktycnzie dostać te 6000 zł, jednak jeśli zarabia sie dużo i jeśli nie ma sie wpisów. Poza tym myślicie,że tak dużo osób składa podanie o tyle kasy? Nie sądzę. Co z tego,ze dadzą Wam przelewem 6000 zł na konto skoro za dwa miesiace będziecie musieli to wszystko spłacić....
2018-04-24 11:50
Czy jeśli pożyczę u nich 6000 zł i nie będe w stanie tego spłącić to czy jest mozliwośc rozłożenia na raty tej pożyczki? Przymierzam się do wzięcia tych pieniedzy i wiem,że na 99% będę w stanie je spłacić. Ale chciałbym się zabezpieczyć od innych sytuacji. Wiadomo jak w życiu się układa. Nie zawsze jest tak jak chcemy. Czy w przypadku problemow będe w stanie płatnie ustalić sobie dłuzszy termin spłaty?
2018-05-22 08:36
Z tego co wiem to szybka udziela jedynie typowych chwilówek. Będzie mozliwośc przedłużenia spłaty o jeden miesiąc ja w wielu innych firmach ale firma raczej nie przedłuży na dłuzej. Nie oplaci im się również rozłożyć tego na raty. Ogólnie darmowa pożyczka 6000 zł jest bardzo zachęcająca, jednak moim zdaniem trzeba zastanowić się nad tym czy brać czy nie. O ile łatwo jest wydać 6 tysiaków to nie będzie tak łatwo tego spłacić za jakieś 2 miesiące.
2018-07-06 12:34
No niby jest to dobra opcja ale po pierwsze firma na pewno pierwszej osobie z brzegu nie udzieli aż takiego wysokiego finansowania. Po drugie w jaki sposob planujecie w ciągu 2 miesięcy spłacić te 6000 zł? W końcu jest to kupa kasy i dość spora suma, ktora niełatwo będzie ogólnie spłacić..... Ze swojej strony proponowałbym raczej zerknąć sobie na ofertę Moneyman. Pożyczają 4000 zł na 6 miesięcy ale oprocentwoanie jest tutaj całkiem znośne.
2018-07-10 08:59
Trzeba do tej pozyczki zgody małzonka?
2018-08-17 07:04
Nie trzeba.Firmy pożyczkowe prywatne nie wymagaja zgody małżonka do wzięcia pożyczki.
2018-08-23 08:37
Może tutaj wyjaśnię jak wyglada sytuacja. Mianowicie potrzebuję pozyczyć pieniadze ale moja żona nie może się o tym dowiedzieć. Problem jest w tym,ze nie mam swojego konta bankowego ale konto bankowe, ktore należy do dwoch osób mnie i mojej żony.Jak podam na pożyczce swoje dane a potem to konto to czy przeleją na nie pieniadze? I kiedy będe mógł się dowiedzieć o przelewie tak aby je szybko wyciągnąc z konta tak aby żona sie nie dowiedziała co zrobiłem? Najlepiej jakby firma mnie poinformowała że kasa została juz przelana.
2018-08-23 08:53
Sorry ale sam widzę tutaj same nielogiczności. Po pierwsze żona będzie mogła sprawdzić sobie w historii to,ze przyszły pieniadze od firmy pożyczkowej ( w tym przypadku szybka gotówka). Nawet jeśli je wypłacisz. Po drugie jeśli konto nalezy do dwóch osób to musisz podać w formularzu dwie osoby i dostarczyc skan dowodu żony. Po trzecie to czy nie lepiej bedzie założyć sobie konto tylko na siebie w innym banku i złożyć podanie o wypłatę na to konto? jest to łatwe, można to zrobić przez internet. I lepiej moim zdaniem nie kombinować z jakimiś przelewami i wypłątą kasy.
2018-11-21 07:46
A nie możesz wybrac się po pożyczkę w firmie stacjonarnej? Wiem nawet że niektore firmy jeszcze bardziej ułatwiają wzięcie pozyczki i są w stanie przynieść kasę do domu ( tej opcji jednak nie polecam bo jak bierze się pożyczke w oddziale to jest jednak o wiele taniej niż w sytuacji w której bierze się kasę z ręki do reki). Na przykląd w providencie mają dość małe wymagania i providetnt z tego co wiem to ma swoje placwki w praktycznie każdym mniejszym albo średniej wielkości mieście.Jeśli do nich zadzwonisz na infolinie to powinni Ci powiedzieć co i jak to wygląda.
2018-12-12 08:19
Probowałam ostatnio składać podanie o taka gotówkę w firmie i dostałam odmowę. Nie wymagali ode mnie dostarczenia im zaświadczenia o zarobkach co mogłabym zrobić ale po prostu konsultant się ze mną skontaktował i powiedział,ze może mi pożyczyć 1000 zł co mnie zupełnie nie urządzało bo taką kwote to mogłam bez problemu pożyczyc w innej firmie a nie czekać na to aż mi pożyczy szybka gotówka. Moim zdaniem ta ich pożyczka to jedynie pic na wode i przyciąganie klientów. A tak naprawdę to nic z niej nie wynika.
2019-01-07 08:38
Czy jesli złoże podanie to czy dostanę kasę tego samego dnia?
2019-02-11 13:14
No niby z jednej strony jest to dobra oferta bo suma jest spora. Z drugiej jednak strony nie wydaje mi sie to taką dobra okazją bo przecież jest jedynie miesiac do spłaty. A mało kto będzie w stanie zarobić na tyle aby spłacić taką sumę. Moim zdaniem o wiele lepiej jest zainteresować się ofertą providenta. W ramach pierwszej darmowej pożyczki pożyczaja mniejszą sumę bo 1500 zł. Ale za to na 4 miesiące, tak więc ze spłatą nie powinno być żadnego problemu.
2019-02-26 07:41
Jeśli na tygodniu złozysz podanie to tak , dostaniesz jeszcze tego samego dnia, jednak jeśli na weekend to będziesz musiała czekać do poniedziałku.
2019-03-13 07:03
Dostałam wczoraj. Bez formalnosci i bez pytań. Aż sama byłam zdziwiona jak to łatwo i szybko poszło.
2019-03-15 11:48
Karla jaką kwotę pożyczałaś?
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 2
>>
>