1. Chwilówki online
  2. >
  3. Forum
  4. >
  5. Gdzie najlepsza chwilówka do 100-150 PLN?

Gdzie najlepsza chwilówka do 100-150 PLN?

Pny78
2016-08-15 22:55:54
W jakiej firmie, bez większych formalności załatwię szybką pożyczkę na kwotę 100-150 zł?Pieniędzy potrzeba mi tak na max 7 dni. Dziękuję za odpowiedź.
2016-08-23 12:45
po 150 to idź do mamy a nie do parabanku.
2016-08-24 11:39
Chyba w Wonga masz pożyczki od 50 zł - uderz tam. Ale fakt faktem, byłoby lepiej pożyczyć taką kwotę od znajomych, no chyba że nie masz od kogo. To chwilówka to faktycznie jedyne wyjście dla ciebie.
2018-03-07 13:53
Nie ma wielu firm, które udzielają takich małych pożyczek. Nie chce im bawić się w takie małe kwoty bo i zarobku na tym dużego nie będzie. Raczej nie będziesz miał szans w tych wiekszych firmach.Z tego co jednak wiem to mają taką opcję firmy takie jak: Viasms, pandamoney i alfa credit. Pewnie będzie jeszcze taka opcja na stronach pośredniczących w pożyczkach społecznościowych.
2018-06-11 12:52
Orientujecie się czy provident udziela takich mniejszych chwilowek? Będe potrzebowała do konca tego tygodnia pozyczki w wysokosci 200 zł Najlepiej jakby spłata była dopiero od lipca co tydzień po 50 czy 60 zł plus odsetki. Czy mogę coś takiego dostać do rękI? No i jakie będą koszta pożyczki?
2018-07-12 07:27
Tak udzielają Ale najlepiej będzie jak po prostu sprawdzisz to sobie na ich stronie.
2018-07-16 12:45
Mariola bez problemu dostaniesz do reki.Ale polecam wybrac spłate jednak nie do ręki ale przez ich strone www. Zapytają się pewnie jak będziesz brała jak wolisz. Spłata przez konsultanta firmy będzie o wiele droższa i szczerze powiedziawszy moim zdaniem znacznie mniej wygodna. Lepiej będzie po prostu nadać przelew. Jesli chodzi o taka niska sume to koszta będą pewnie oscylowały w granicach 20 zł jęsli bierzesz pożyczkę na krótki okres.
2018-09-19 07:39
Polecicie jakąs firmę, która udziela takich niskich kwot w domu?
2018-12-14 12:42
Jest kilka firm które udzielają takich niskich chwilówek,chociaz przyznam, ze nie ma ich tak wielu. Polecam Lendon, extra portfel, szybka gotówka, filarum i vivus. Nie wiem czy w jakiejś firmie bedziesz mógł dostac taka kwotę w domu. Nikt Ci się człowieku nie będzie fatygował do domu aby przynieść 100 zl. No badźmy tutaj powazni.
2018-12-17 09:33
Polecam tutaj provident: Pewna firma, działająca od lat Natychmiastowe przelewy Bez prześwietlania BIK Wada jest w zasadzie jedna ale nei dotyczy to providenta ale wielu firm prywatnych. Mianowicie przy pozyczkach ratalnych wysokie koszta pożyczki. Ale w przypadku niskiej kwoty to nie będzie na pewno takiego dramatu.
2018-12-19 12:57
Najlepszy jest Lendon. Pożycza się 100 zł i oddaje sie 100 zł.I ma sie na to 45 dni.
2019-01-08 12:28
Czy w Lendonie można brac takie małe kwoty pozyczek ale ratalnie? Bo widziałem, że ostatnio wprowadzili tam raty.
2019-01-11 07:28
Nie polecam Lendona. Bardzo niekompetentna i nieprofesjonalna obsługa. Żałuję, ze miałam z nimi do czynienia. Mianowicie mam wpisy z bik i się z tym nie kryłam na infolinii. I zależało mi na informacji o tym czy pomimo tych wpisów mogę w firmie dostać pożyczkę ( bo wiem ze niektóre firmy pozyczkowe daja pieniadze nawet pomimo tego że ma się wpisy w bazach). No i pani po sprawdzeniu kilku informacji powiedziała że mogę składać podanie i że dostanę pieniadze No i co się okazało???? Odmowa. Jedynie straciłam czas ktory mogłabym przeznaczyć na inną firmę. I tylko nadziei mi narobili. Tak sie nie robi, będę zaraz skłądała skargę na osobe która mnie wprowadziła w błedne informacje.
2019-01-30 14:59
Czy ktoś wie czy provident udziela tak niskich kwot pożyczek?
2019-02-21 13:53
Nie, z tego co widzę na ich stronie można pożyczyć u nich minimalnie 300 zł. Nie bawią sie w niższe kwoty. Co nie jest w sumie dziwne bo dla tak niskiej kwoty nie opłaca się w firmie wysyłac osoby aby odebrała kasę ( jeśli ktos wybierze rodzaj spłaty przez konsultanta firmy a nie przez internet). A i jeśli jeszcze u nich nie pożyczałeś, to teraz mają tam dobra promocję 4x0%. Można poczyczyć kasę za darmo i to ze spłatą rozłożoną na 4 raty.
2019-02-25 13:22
Nie ma opcji.Jeśli chcesz pożyczyć 100 czy 200 zł to idź i zastaw pierścionek w lombardzie. Bo raczej zadna firma tak niskiej kwoty nie zechce pożyczyc.
2019-03-20 13:58
Oczywiście, ze pożyczają. Pierwszy z brzegu Vivus pożycza od 100 zł na 30 dni.
2019-03-27 06:57
A wonga to już w ogóle pożycza 50 zł. Można przez internet u nich pozyczyć jak Wam kasy brakuje. Jak pożyczycie na przykład teraz kasę w Wondze w wysokości 50 zł na 2 miesiące to spłacicie w maju 60 zł. Bo firma sobie dolicza prowizję 10 zł.Nie wiem jak im się opłaca dawanie takich małych pożyczek ale dają. Tak więc pisanie że firmy nie bawią się w udzielanie takich małych kwot pożyczek jest głupotą i jest pisane przez osobę, która z pożyczkami prywatnymi chyba w sumie niewiele miała do czynienia. Może mniejsze firmy nie bawią się w takie male kwoty ale te duże na pewno pożyczają.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>
Czy nasz artykuł był dla Ciebie pomocny? Podziel się swoją oceną:
Oceń