1. Chwilówki online >
  2. Gdzie najlepsza chwilówka do 100-150 PLN?

Gdzie najlepsza chwilówka do 100-150 PLN?

Pny78
2016-08-15 22:55:54
W jakiej firmie, bez wi?kszych formalno?ci za?atwi? szybk? po?yczk? na kwot? 100-150 z??Pieni?dzy potrzeba mi tak na max 7 dni. Dzi?kuj? za odpowied?.
2016-08-23 12:45
po 150 to id? do mamy a nie do parabanku.
2016-08-24 11:39
Chyba w Wonga masz po?yczki od 50 z? - uderz tam. Ale fakt faktem, by?oby lepiej po?yczy? tak? kwot? od znajomych, no chyba ?e nie masz od kogo. To chwilówka to faktycznie jedyne wyj?cie dla ciebie.
2018-03-07 13:53
Nie ma wielu firm, które udzielaj? takich ma?ych po?yczek. Nie chce im bawi? si? w takie ma?e kwoty bo i zarobku na tym du?ego nie b?dzie. Raczej nie b?dziesz mia? szans w tych wiekszych firmach.Z tego co jednak wiem to maj? tak? opcj? firmy takie jak: Viasms, pandamoney i alfa credit. Pewnie b?dzie jeszcze taka opcja na stronach po?rednicz?cych w po?yczkach spo?eczno?ciowych.
2018-06-11 12:52
Orientujecie si? czy provident udziela takich mniejszych chwilowek? B?de potrzebowa?a do konca tego tygodnia pozyczki w wysokosci 200 z? Najlepiej jakby sp?ata by?a dopiero od lipca co tydzie? po 50 czy 60 z? plus odsetki. Czy mog? co? takiego dosta? do r?kI? No i jakie b?d? koszta po?yczki?
2018-07-12 07:27
Tak udzielaj? Ale najlepiej b?dzie jak po prostu sprawdzisz to sobie na ich stronie.
2018-07-16 12:45
Mariola bez problemu dostaniesz do reki.Ale polecam wybrac sp?ate jednak nie do r?ki ale przez ich strone www. Zapytaj? si? pewnie jak b?dziesz bra?a jak wolisz. Sp?ata przez konsultanta firmy b?dzie o wiele dro?sza i szczerze powiedziawszy moim zdaniem znacznie mniej wygodna. Lepiej b?dzie po prostu nada? przelew. Jesli chodzi o taka niska sume to koszta b?d? pewnie oscylowa?y w granicach 20 z? j?sli bierzesz po?yczk? na krótki okres.
2018-09-19 07:39
Polecicie jak?s firm?, która udziela takich niskich kwot w domu?
2018-12-14 12:42
Jest kilka firm które udzielaj? takich niskich chwilówek,chociaz przyznam, ze nie ma ich tak wielu. Polecam Lendon, extra portfel, szybka gotówka, filarum i vivus. Nie wiem czy w jakiej? firmie bedziesz móg? dostac taka kwot? w domu. Nikt Ci si? cz?owieku nie b?dzie fatygowa? do domu aby przynie?? 100 zl. No bad?my tutaj powazni.
2018-12-17 09:33
Polecam tutaj provident: Pewna firma, dzia?aj?ca od lat Natychmiastowe przelewy Bez prze?wietlania BIK Wada jest w zasadzie jedna ale nei dotyczy to providenta ale wielu firm prywatnych. Mianowicie przy pozyczkach ratalnych wysokie koszta po?yczki. Ale w przypadku niskiej kwoty to nie b?dzie na pewno takiego dramatu.
2018-12-19 12:57
Najlepszy jest Lendon. Po?ycza si? 100 z? i oddaje sie 100 z?.I ma sie na to 45 dni.
2019-01-08 12:28
Czy w Lendonie mo?na brac takie ma?e kwoty pozyczek ale ratalnie? Bo widzia?em, ?e ostatnio wprowadzili tam raty.
2019-01-11 07:28
Nie polecam Lendona. Bardzo niekompetentna i nieprofesjonalna obs?uga. ?a?uj?, ze mia?am z nimi do czynienia. Mianowicie mam wpisy z bik i si? z tym nie kry?am na infolinii. I zale?a?o mi na informacji o tym czy pomimo tych wpisów mog? w firmie dosta? po?yczk? ( bo wiem ze niektóre firmy pozyczkowe daja pieniadze nawet pomimo tego ?e ma si? wpisy w bazach). No i pani po sprawdzeniu kilku informacji powiedzia?a ?e mog? sk?ada? podanie i ?e dostan? pieniadze No i co si? okaza?o???? Odmowa. Jedynie straci?am czas ktory mog?abym przeznaczy? na inn? firm?. I tylko nadziei mi narobili. Tak sie nie robi, b?d? zaraz sk??da?a skarg? na osobe która mnie wprowadzi?a w b?edne informacje.
2019-01-30 14:59
Czy kto? wie czy provident udziela tak niskich kwot po?yczek?
2019-02-21 13:53
Nie, z tego co widz? na ich stronie mo?na po?yczy? u nich minimalnie 300 z?. Nie bawi? sie w ni?sze kwoty. Co nie jest w sumie dziwne bo dla tak niskiej kwoty nie op?aca si? w firmie wysy?ac osoby aby odebra?a kas? ( je?li ktos wybierze rodzaj sp?aty przez konsultanta firmy a nie przez internet). A i je?li jeszcze u nich nie po?ycza?e?, to teraz maj? tam dobra promocj? 4x0%. Mo?na poczyczy? kas? za darmo i to ze sp?at? roz?o?on? na 4 raty.
2019-02-25 13:22
Nie ma opcji.Je?li chcesz po?yczy? 100 czy 200 z? to id? i zastaw pier?cionek w lombardzie. Bo raczej zadna firma tak niskiej kwoty nie zechce po?yczyc.
2019-03-20 13:58
Oczywi?cie, ze po?yczaj?. Pierwszy z brzegu Vivus po?ycza od 100 z? na 30 dni.
2019-03-27 06:57
A wonga to ju? w ogóle po?ycza 50 z?. Mo?na przez internet u nich pozyczy? jak Wam kasy brakuje. Jak po?yczycie na przyk?ad teraz kas? w Wondze w wysoko?ci 50 z? na 2 miesi?ce to sp?acicie w maju 60 z?. Bo firma sobie dolicza prowizj? 10 z?.Nie wiem jak im si? op?aca dawanie takich ma?ych po?yczek ale daj?. Tak wi?c pisanie ?e firmy nie bawi? si? w udzielanie takich ma?ych kwot po?yczek jest g?upot? i jest pisane przez osob?, która z po?yczkami prywatnymi chyba w sumie niewiele mia?a do czynienia. Mo?e mniejsze firmy nie bawi? si? w takie male kwoty ale te du?e na pewno po?yczaj?.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>