1. Chwilówki online >
  2. Kredyt Wonga

Kredyt Wonga

arthur
2017-05-18 09:31:45
Potrzebny jest mi zastrzyk gotówki (3000 zł) i to najlepiej jak najszybciej. Widziałem w telewizji ofertę Wongi, ponoć oferują tam pierwsza pozyczkę gratis. Nie mam nikogo znajomego od kogo mógłbym pożyczyć tą sume. Orientujecie się jakie jest w Wondze oprocentowanie? I czy możliwe jest skorzystanie z tej darmowej pożyczki na trzy tysiaki?
2017-05-25 10:43
Tak. Jakis czas temu wprowadzili taką właśnie promocję. Nie ma tam żadnych kruczków prawnych ponieważ jest to promocja pożyczki 0% czyli: oprocentowanie jest 0% prowizja tak samo 0% Warunek: spłata do określonego terminu. Poza tym podejrzewam również, że trzeba bedzie dostarczyć zaświadczenie o dochodach.
2018-03-13 10:25
Mam kilka pytań dotyczących Wongi poniewaz zastanawiam się czy nie wziąc u nich pożyczki. Pierwsze pytanie to w jakim czasie przychodzi przelew? Drugie pytanie: Czy koniecznie trzeba do nich przelewać na konto ten 1 gr? Nie podoba mi się ten system weryfikacji i czy nie można byłoby jakoś tego uniknąć? No i jak oceniacie samą firmę? Jest uczciwie i czy nie kombinują z dodatkowymi opłatami?
2018-03-16 11:18
Przelew przychodzi bardzo szybko. Chociaż to również zalezy od dnia. Za jednym razem będziesz czekał 15 minut na przelew. Ktoregoś dnia kilka godzin. Jeśli chodzi o system weryfikacji to masz drugie rozwiazanie. Mianowicie poczekac na kuriera. Jednak w takim przypadku bedziesz musiał bardzo długo czekać na pieniądze. Bo kurier musi wrocić do firmy i dopiero jak wróci to Ci przeleją kasę. Sama firma uczciwa. Nie kombinują z opłątami ale rzecz jasna musisz przeczytać umowę.
2018-04-19 07:26
Brałam tam pożyczkę już raz. Była to darmowa pozyczka i byłąm bardzo zadowolona Było tak jak piszecie. Firma uczciwa. Tyle pożyczylam i dokłądnie tyle oddałam Poza tym byłam zadowolona rownież z obsługi bo jak dzwoniłam do nich to zawsze spotykałam się z dużym profesjonalizmem i trafiałam na miła osobę. Czy firma ma również promocje dla stałych klientów? Czy jedynie dla nowych?
2018-04-20 07:19
Jedynie dla nowych z tego co wiem. Za to stary klient może liczyc na wyższą kwotę pozyczki.
2018-04-23 14:10
Orientujecie się czy Wonga umożliwia rozłożenie płatności pożyczki w ratach?
2018-06-18 12:09
Zależy. Jesli nie jest to duża suma to tak. Im równiez zalezy na spłacie.Z tego co również wiem to jest możliwośc jednokrotnego przedłużenia terminu pożyczki ( kolejny raz już nie za bardzo chcą ten termin przedłużać). Jednak nie polecam bo koszta są dość wysokie. W czym jest problem?
2018-07-11 07:28
Nie.Wonga nie rozkłada pożyczki na raty. Firma na początku zaoferuje Ci możliwosc przedlużenia spłąty pożyczki ( oczywisćie takie przedłużenie nie będzie darmowe ale będzie płatne). Jedank potem będzie wymagała spłaty. Jesli nie bedziesz spłacał to do akcji moze wkroczyć firma windykacyjna.
2018-07-13 11:34
Słuchajcie przymierzma sie do wzięcia pożyczki w firmie Wonga. Będzie to moja pierwsza pożyczka nie tylko w tej firmie ale i ogólnie prywatna. Niestety ale na bank nie mam możliwości a muszę mieć pieniądze 🙁 Mam nadzieje,ze uda mi sie je spłacić i jak sobie wszystko przeliczałam to będę miała na spłątę pieniądze. Jednak jak nie to co? Czy jest mozliwość w razie czego rozłożenia płatności na raty? Czy firma po prostu ma nas w nosie i powie płać albo windykacja?
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>