1. Chwilówki online >
  2. Pożyczka 10 000 zł na 24 miesiące

Pożyczka 10 000 zł na 24 miesiące

Mariusz
2017-11-11 11:09:37
Szukam aktuanlie dośc wysokiej pożyczki na 10 tys. złotych i najlepiej w ratach na 24 miesiące. Pożyczkę zamierzam przeznaczyć na zakup samochodu ( mam część kasy ale potrzeba mi jeszcze drugie tyle ) Mogłbym ewentualnie zastawić kupowany samochód. Polecicie jakąś dobrą firmę, która nie ma wysokiego oprocentowania? I w której jest przejrzysty cennik tak abym sobie mógł zobaczyć ile to mnie będzie kosztowało?
2017-12-05 07:54
Zaplo. Zdecydowanie. Dobra firma prywatna, nie sprawdzają bik. No i samemu możesz ustalić sobie w ile rat chcesz spłacić pożyczkę. Na stronie jest suwak. Możesz sprawdzić sobie tam koszt pożyczki.
2018-01-23 07:45
Kilka dobrych firm: taktofinanse , hapi pożyczki ewentualnie pożyczka ok Porównaj sobie wszystkie oferty bo oprocentowanie może być różne.
2018-02-15 12:51
Zaplo. Ewentualnie credissimo. Dwie najlepsze oferty pożyczek ratalnych.
2018-03-15 11:49
O tutaj nie mogę się zgodzić. Credissimo nie jest firmą mi znana tak wiec wiele na ich temat napisać nie mogę ale brałam pozyczkę w zaplo i do konca zadowolona nie byłam. Koszta byly wysokie, w dodatku doliczyli mi prowizję o której mnie łaskawie nie poinformowali przez telefon ( podejrzewam, że nie jest to taka rzadka praktyka). Poza tym zapewniali,ze kaske będe miała jeszcze tego samego dnia na koncie ale tak nie było. Czekałam ponad 4 dni 🙁
2018-03-21 09:30
Słuchajcie zastanawiam sie nad pożyczeniem 10 000 zł ale w ramach pożycziki społęcznościowej .Warunki jakie oferuje mi pewien pan są porównywalne do tego co oferuje banki i zdecydowanie korzystniejsze od pożyczek prywatnych. Jednak czy warto jest ryzykowac? Wymaga wskazania poręczyciela i podpisania weksla. Czy ktoś w ogóle podpisywał weksel? Orientujecie się co to takiego jest i czy warto jest się w to pakować?
2018-04-18 12:20
Nie wiem czy podpisałbym weksel. Jeśli nie będziesz spłacał pożyczki to osoba, która pożyczyła Ci pieniadze idzie do sądu z wekslem i od razu uzyskuje tytul egzekucji. Tak wiec jest to ryzykowne posunięcie. Raz podpisałem weksel przy podpisywaniu umowy leasingu samochodowego. Po rozwiązaniu umowy od razu go zniszczyłem. Nie czułe się dobrze mając coś takiego ;/
2018-04-20 07:19
Jeśli to był bank to nic by Ci nie groziło z wekslem. Na pewno nie wykorzystaliby sobie weksla ot tak sobie.
2018-07-16 07:13
No bank to jeszcze ok. Na pewno nie wykorzystają go w złych celach jednak wiele osób sie nie zastanawia nad podpisaniem weksla i podpisuje weksel u osób prywatnych pożyczając pieniadze. I co najgorsze znam osobię, która podpisała weksel in blanco. Wzięła pożyczkę i podpisała wszystko co jej podsunięto pod nos. Na szczęście wszystko się dobrze rozwiązało bo udało się to spłacić szbciej i odzyskać weksel ale jakby się spóźniała ze spłątą to kto wie? Kto wie co by napisali na tym własnie wekslu.
2018-09-19 07:41
Hej. Szukam aktualnie pozyczki ratalnej ale bez przelewu na konto.Niesteyt ale mam komornika, ktory zajmuje mi wszystko co dostanę powyżej najniższej krajowej. Już udało mi się umówić z moim pracodawcą tak wiec częśc kaski daje mi pod stołem. Jednak teraz potrzebuję kasy na samochód i żaden bank raczej mi nie da z komornikiem pozyczki.Ale licze na to,ze znajdzie się jakaś firma prywatna. Kogo mi tutaj polecicie?
2018-09-24 07:16
Może serwisy pożyczek społecznościowych ? Osoby takie dają pożyczki jedynie na weksel.
2018-12-14 12:35
Aha.... I pewnie in blanco. Od weksli lepiej jest moim zdaniem trzymać się z daleka.
2018-12-17 09:32
No właśnie. Weksel jest tutaj słowem kluczem. Nie polecam bo moim zdaniem to zbytnie ryzyko.
2018-12-24 07:21
Ale i zabezpieczenie dla fimy. Przy wiekszych kwotach nie idzie dostać pożyczki bez weksla.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>