1. Chwilówki online >
  2. Po?yczka 10 000 z? na 24 miesi?ce

Po?yczka 10 000 z? na 24 miesi?ce

Mariusz
2017-11-11 11:09:37
Szukam aktuanlie do?c wysokiej po?yczki na 10 tys. z?otych i najlepiej w ratach na 24 miesi?ce. Po?yczk? zamierzam przeznaczy? na zakup samochodu ( mam cz??? kasy ale potrzeba mi jeszcze drugie tyle ) Mog?bym ewentualnie zastawi? kupowany samochód. Polecicie jak?? dobr? firm?, która nie ma wysokiego oprocentowania? I w której jest przejrzysty cennik tak abym sobie móg? zobaczy? ile to mnie b?dzie kosztowa?o?
2017-12-05 07:54
Zaplo. Zdecydowanie. Dobra firma prywatna, nie sprawdzaj? bik. No i samemu mo?esz ustali? sobie w ile rat chcesz sp?aci? po?yczk?. Na stronie jest suwak. Mo?esz sprawdzi? sobie tam koszt po?yczki.
2018-01-23 07:45
Kilka dobrych firm: taktofinanse , hapi po?yczki ewentualnie po?yczka ok Porównaj sobie wszystkie oferty bo oprocentowanie mo?e by? ró?ne.
2018-02-15 12:51
Zaplo. Ewentualnie credissimo. Dwie najlepsze oferty po?yczek ratalnych.
2018-03-15 11:49
O tutaj nie mog? si? zgodzi?. Credissimo nie jest firm? mi znana tak wiec wiele na ich temat napisa? nie mog? ale bra?am pozyczk? w zaplo i do konca zadowolona nie by?am. Koszta byly wysokie, w dodatku doliczyli mi prowizj? o której mnie ?askawie nie poinformowali przez telefon ( podejrzewam, ?e nie jest to taka rzadka praktyka). Poza tym zapewniali,ze kaske b?de mia?a jeszcze tego samego dnia na koncie ale tak nie by?o. Czeka?am ponad 4 dni 🙁
2018-03-21 09:30
S?uchajcie zastanawiam sie nad po?yczeniem 10 000 z? ale w ramach po?ycziki spo??czno?ciowej .Warunki jakie oferuje mi pewien pan s? porównywalne do tego co oferuje banki i zdecydowanie korzystniejsze od po?yczek prywatnych. Jednak czy warto jest ryzykowac? Wymaga wskazania por?czyciela i podpisania weksla. Czy kto? w ogóle podpisywa? weksel? Orientujecie si? co to takiego jest i czy warto jest si? w to pakowa??
2018-04-18 12:20
Nie wiem czy podpisa?bym weksel. Je?li nie b?dziesz sp?aca? po?yczki to osoba, która po?yczy?a Ci pieniadze idzie do s?du z wekslem i od razu uzyskuje tytul egzekucji. Tak wiec jest to ryzykowne posuni?cie. Raz podpisa?em weksel przy podpisywaniu umowy leasingu samochodowego. Po rozwi?zaniu umowy od razu go zniszczy?em. Nie czu?e si? dobrze maj?c co? takiego ;/
2018-04-20 07:19
Je?li to by? bank to nic by Ci nie grozi?o z wekslem. Na pewno nie wykorzystaliby sobie weksla ot tak sobie.
2018-07-16 07:13
No bank to jeszcze ok. Na pewno nie wykorzystaj? go w z?ych celach jednak wiele osób sie nie zastanawia nad podpisaniem weksla i podpisuje weksel u osób prywatnych po?yczaj?c pieniadze. I co najgorsze znam osobi?, która podpisa?a weksel in blanco. Wzi??a po?yczk? i podpisa?a wszystko co jej podsuni?to pod nos. Na szcz??cie wszystko si? dobrze rozwi?za?o bo uda?o si? to sp?aci? szbciej i odzyska? weksel ale jakby si? spó?nia?a ze sp??t? to kto wie? Kto wie co by napisali na tym w?asnie wekslu.
2018-09-19 07:41
Hej. Szukam aktualnie pozyczki ratalnej ale bez przelewu na konto.Niesteyt ale mam komornika, ktory zajmuje mi wszystko co dostan? powy?ej najni?szej krajowej. Ju? uda?o mi si? umówi? z moim pracodawc? tak wiec cz??c kaski daje mi pod sto?em. Jednak teraz potrzebuj? kasy na samochód i ?aden bank raczej mi nie da z komornikiem pozyczki.Ale licze na to,ze znajdzie si? jaka? firma prywatna. Kogo mi tutaj polecicie?
2018-09-24 07:16
Mo?e serwisy po?yczek spo?eczno?ciowych ? Osoby takie daj? po?yczki jedynie na weksel.
2018-12-14 12:35
Aha.... I pewnie in blanco. Od weksli lepiej jest moim zdaniem trzyma? si? z daleka.
2018-12-17 09:32
No w?a?nie. Weksel jest tutaj s?owem kluczem. Nie polecam bo moim zdaniem to zbytnie ryzyko.
2018-12-24 07:21
Ale i zabezpieczenie dla fimy. Przy wiekszych kwotach nie idzie dosta? po?yczki bez weksla.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>