1. Chwilówki online
  2. >
  3. Porady
  4. >
  5. Jak skorzystać na pożyczce w Filarum?

Jak skorzystać na pożyczce w Filarum?

Jak skorzystać na pożyczce w Filarum?

Filarum to jeden z tych pożyczkodawców, którzy najwcześniej zaczęli swoją działalność w Polsce. Być może dzięki szeroko zakrojonej kampanii reklamowej pożyczka oferowana przez Filarum szybko zdobyła uznanie pożyczkobiorców. Opinie klientów firmy zostały dość szybko wyrażone, bo już następnego roku Filarum otrzymał zasłużoną nagrodę Laur Klienta 2014, co powtórzyło się także kilka lat później. Można śmiało stwierdzić, że do dziś Filarum pozostaje pożyczkodawcą przodującym w udzielaniu szybkich pożyczek online i w oczach konsumentów jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych i zaufanych ofert.

 

1000 złotych za darmo w Filarum

Kilka lat temu swoistą nowością w branży pożyczkowej była możliwość pożyczenia pieniędzy zupełnie za darmo. Każdy konsument, który po raz pierwszy wziął pożyczkę w jednej firmie, mógł po maksymalnie 30 dniach oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył – bez żadnych dodatkowych kosztów i ukrytych opłat. Choć dziś darmowa pożyczka jest już standardem, wtedy Filarum był jedną z nielicznych ofert w tym stylu. Być może to skłoniło wielu klientów do skorzystania z ich usług.

 

Dziś nowi klienci Filarum mogą otrzymać nawet 1000 złotych bez ponoszenia kosztów. Firma nie pozostawia też swoich lojalnych pożyczkobiorców, ale – w zamian za brak kolejnych darmowych pożyczek – oferuje im możliwość otrzymania aż 5000 złotych na 30 dni. Mimo obciążenia opłatami, Filarum wciąż pozostaje jedną z najtańszych instytucji pozabankowych na rynku.

 

Pożyczka ekspresowa w Filarum

Jedną z podstawowych zasad, którym hołdują szybkie pożyczki przez Internet, jest szybki czas otrzymania decyzji pożyczkowej. W Filarum wynosi ona tylko kilka minut, podobnie jak samo wypełnienie wniosku. Biorąc pod uwagę długie godziny pracy firmy, również w weekendy, pieniądze możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia.

 

Same procedury pożyczkowe są w najwyższym stopniu zrozumiałe dla pożyczkobiorców, nieskomplikowane i uczciwe. Poradzą sobie z nimi nawet te osoby, dla których pożyczka internetowa jest czymś nowym i dotąd nieznanym. Z pewnością ucieszy ich też fakt, że w trakcie całego procesu pożyczkobiorca nie zostanie poproszony o przedstawienie zaświadczeń o zatrudnieniu. Jedynym dokumentem wymaganym przez pożyczkodawcę jest dowód osobisty, którym przecież każdy dorosły obywatel Polski musi dysponować. Można więc z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to pożyczka bez formalności, lub po prostu pożyczka na dowód, bo tak też jest często nazywana.

 

Jak pożyczyć pieniądze w Filarum?

Poza wspomnianym wcześniej dowodem osobistym pożyczanie w Filarum wymaga spełnienia tylko kilku dodatkowych warunków. Tymi są:

 

  • ukończone 20 lat;
  • dostęp do Internetu i urządzenia, które pozwoli na obsłużenie pożyczki – komputera, tabletu, smartfona;
  • numer telefonu komórkowego i adres e-mail;
  • konto bankowe.

 

Jak widać, nie są to wymagania wygórowane, więc pożyczka w Filarum powinna być produktem ogólnodostępnym, przemyślanym w taki sposób, by nie pogłębiać wykluczenia finansowego w Polsce. Wręcz przeciwnie, taka forma pożyczki temu wykluczeniu skutecznie zapobiega.

 

Aby z powodzeniem otrzymać pożyczkę, trzeba tylko pamiętać o prawidłowym wykonaniu kilku kroków, którymi są: wybór kwoty pożyczki, zarejestrowanie swojego konta w serwisie Internetowym Filarum, wypełnienie wniosku pożyczkowego oraz przelanie 1 grosza w celu potwierdzenia swoich danych. Są to czynności bardzo proste i nieodbiegające od normalnej, codziennej aktywności w Internecie.

 

Czy powinienem wybrać Filarum?

Dobra obsługa klienta, koszty i dostępna oferta przemawia za wyborem tej firmy, jako okazjonalnego lub stałego pożyczkodawcy. Oczywiście, takie pożyczki są dziś często spotykane, a klienci mają w czym wybierać. Wybór powinien koncentrować się na kilku innych, dodatkowych czynnikach. Oprócz tego Filarum na jeszcze kilka cech, które są, według opinii  jej stałych klientów, bardzo ważne.

 

Pożyczka dla każdego. W Filarum akceptowane są wszystkie rodzaje dochodów, niezależnie od tego, skąd one by nie pochodziły. Może to być emerytura, renta, dochody z zatrudnienia na podstawie umowy-zlecenia, a nawet umowy o dzieło. Nie musimy się więc martwić o to, że gdy zabraknie gotówki, nasz sposób pracy uniemożliwi jej uzyskanie.

 

Pożyczka na dowolny cel. Filarum pomaga swoim klientom niezależnie od tego, na jaki cel zechcą przeznaczyć pieniądze. Powinniśmy się więc wyzuć z obaw, że z tych powodów pożyczka zostanie nieprzyznana, a ryzyko pożyczenia uznane za zbyt wysokie. Po otrzymaniu pieniędzy możemy nawet zmienić zdanie i wydać pieniądze na coś innego – zrealizowanie konkretnych planów nie jest obligatoryjne.

 

Wysoka rozpoznawalność pożyczki. Popularność jest niejako wyznacznikiem bezpieczeństwa pożyczkobiorcy. Duży kapitał stojący za Filarum to potwierdzenie tego, że na całym świecie wybór pożyczkobiorców padał właśnie na tę pożyczkę. Warto słuchać ich opinii – w końcu to pożyczkobiorcy są osobami mającymi najbliższe doświadczenia z pożyczkodawcą i, wbrew pozorom, to oni oceniają najsurowiej. Wysoką rozpoznawalność można więc uznać za przejaw uczciwości i przyjaznej postawy Filarum wobec swoich klientów.

Autor: Emilia Rudzka

Biografia: Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Copywriter z kilkuletnim doświadczeniem. Kreatywna dusza, która mocno stąpa po ziemi, ceniąc sobie rzetelność informacji. Robię to, co lubię i sprawia mi przyjemność — piszę dla swoich Czytelników. Stale się rozwijam, zdobywając nowe umiejętności oraz poszerzając swoje horyzonty. W wolnym czasie najchętniej siadam na rower i podążam przed siebie lub uciekam na łono natury, oddając się górskim wędrówkom.